Наші досягнення

у 2016-2017 навчальному році

 

6 жовтня учні школи взяли участь у 58-му районному туристичному зльоті, присвяченому 125 річчю від дня народження Євгена Коновальця та здобули II загальношкільне місце (III місце у конкурсі «Надання першої медичної допомоги» (Кінах Квітослава) та II місце у конкурсі «Змагання з туристичної техніки»).

Щиро дякуємо учасникам команди та вчителям: Бонішко Д.С., Трісці Ю.С., Єгоровій І.К., Кіндрат І.В..

_________________________________________________________________________________________________________________________________

Учні школи взяли участь у районному конкурсі «Сурми Звитяги», де здобули I місце у номінації «Вокал» (Шинкар Олександр, Юськів Н.В ), II місце – літературно – музична композиція (Керівники Юськів Н.В., Байдак Л. С.)і III місце – тріо.

Щиро дякуємо учителям і учням за досягнення таких результатів.

_________________________________________________________________________________________________________________________________

 

    Вітаємо

команду 7 - В класу та класного керівника Козак І. М. "Діти природи" з І місцем в еколого - просвітницькій акції "Поїдемо поговоримо з лісом".

_________________________________________________________________________________________________________________

Вітаємо

Вокальний ансамбль "Горицвіт" із здобуттям І місця серед вокальних ансамблів у районному етапі Всеукраїнського фестивалю "Сурми звитяги"!!! Бажаємо творчих успіхів.

_____________________________________________________________________________________________________

Вітаємо 

Учнів школи, які здобули ІІІ загальнокомандне місце у районній спартакіаді школярів з легкої атлетики.

Призові місця здобули:

Козак Василина - 10 - А клас (І місце 100 м.)

Нестор Катерина - 8 - Г клас (І місце 200 м.)

Ангелович Назар - 11 - Б клас (ІІ місце "метання ")

_____________________________________________________________________________________________________

Вітаємо!!!

 Переможців районних олімпіад

з української мови та літератури

Пецюх Вікторію – 8 В- клас (вч. Худзік О. В.) – ІІ місце

Цап Галину – 9-В клас  (вч. Романчишин Г.Г.) – ІІ місце

Власенко Дарію – 9-В клас  (вч. Фульмес Л. І., Романчишин Г. Г.)- ІІІ місце

Кожух Єлизавету – 10-Б клас (вч. Фульмес Л. І.) - ІІ місце

Кічулу Ірину – 11-А клас (вч. Федюк О.М.) - ІІІ місце

з англійської мови

Гуль Максим – 8-А клас (вч. Кархут М.Ф.) – ІІ місце

Власенко Дарія – 9-В клас (вч.Коваль О. А.) – ІІІ місце

Вус Павло – 10 –А клас (вч.Коваль О. А.) – ІІІ місце

Ходонович Іван – 11-А клас (вч. Кархут М.Ф.) – ІІІ місце

Вольбін Анастасія – 11-Б клас (вч. Мацелюх І.В.) – ІІІ місце

з математики

Шевчик Андрій – 6-А клас (вч. Максимишин З. В.) – ІІ місце

Слішевич Анна – 7-Б клас (вч. Дубик Н. С.) – ІІІ місце

Гуль Максим – 8-А клас (вч. Голіней Л. Б.) – ІІІ місце

з християнської етики

Якимець Ольга – 8-Б клас (вч. Цікало В. Д.) – ІІ місце

Лин Вікторія – 9-В клас (вч. Цікало В. Д.) – ІІ місце

Мірко Катерина – 10-А клас (вч. Цікало В. Д.) – ІІ місце

Верблянська Мар’яна – 9-В клас (вч. Цікало В. Д.) – ІІІ місце

Вітів Назарій – 10-А клас (вч. Цікало В. Д.) – ІІІ місце

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

Фотогалерея: Досягнення