Сьогодення

 

25 січня 2013 р. в приміщенні актового залу школи відбулися загальношкільні  збори для батьків, учні яких навчаються в 10-11 класах на тему:

« ЗНО – шлях до успіху», ініційовані дирекцією школи в особі Вань Ганни Никанорівни, заступника директора з навчально – виховної роботи Онуфрієнко Катерини Олександрівни та вчителями, які викладають навчальні предмети у старших классах.

Тематика зібрання була зумовлена необхідністю ознайомити присутніх батьків та учнів з особливостями проведення ЗНО в цьому навчальному році, вимогами до процедурних моментів проведення та наголошувалося на необхідності активізації навчальних зусиль майбутніх учасників ЗНО. Про це та інше йшлося, зокрема, у виступі директора школи Вань Г.Н.

Розмова була продовжена заступником директора школ з навчально-виховної роботи Онуфрієнко К.О. , учителем математики Дубик Н.С.  яка у вигляді презентації  донесла до відома присутніх про реєстрацію ЗНО, наголошували на необхідності дотримання навчальної дисципліни учнів, їх старанності ,як запоруки успішної здачі  ЗНО ,випускних іспитів.

Перед присутніми виступили також  проректор Львівського державного університету внутрішніх справ, та кандидат економічних наук Львівського  інституту банківської справи Національного універститету банківської справи при Національному банку України – Гузар Уляна Євгенівна, які в цікавій, ілюстративній формі розповіли присутнім про свої навчальні заклади, побажали учням та їх батькам успішно здолати процедуру ЗНО та запросили бути студентами представлених ними ВУЗів.

На завершення   батькам були роздані пам'ятки щодо процедури проходження ЗНО та розкладом іспитів.